Доставка

Відправлення: здійснюється щодня після 15:00, відправляємо по всій Україні, зручними для Вас службами доставки.

При замовленні понад 3900 грн. доставка безкоштовна! при оплаті у повному обсязі.

Для відправки післяплатою ми просимо внести Вас передоплату у розмірі 200 грн. або у розмірі розрахункової вартості доставки, розрахованої в особистому кабінеті на сайті перевізника. В разі поверення товару Покупцем вартість зворотньої доставки до Продавця вираховується від вартості передплати, а залишок передплати повертається.

Доставка "Нова Пошта"

В середньому займає 1-2 дні. Після відправки товару ми відправимо Вам на мобільний номер експрес-накладної. Вартість доставки оплачується Покупцем. При виборі способу оплати "накладений платіж" Ви маєте можливість оглянути товар, але крім оплати товару та суми доставки, Покупцем додатково оплачується 2% від суми замовлення за переказ грошей відправнику. При отриманні товару у відділенні "Нова Пошта" необхідно пред'явити свій паспорт, автомобільні права або карту клієнта. У коментарях до замовлення вкажіть номер відділення "Нова Пошта" у Вашому місті.

Доставка "Укрпоштою"

В середньому займає від 1 до 3 днів. Оплатити замовлення ви зможете за допомогою карт VISA / Mastercard під час оформлення замовлення або готівкою у відділенні "Укрпошта". У коментарях до замовлення вкажіть адресу відділення "Укрпошти" у Вашому місті. Після відправки товару ми відправимо Вам на мобільний номер експрес-накладної. Вартість доставки оплачується Покупцем. Отримати замовлення може тільки людина, зазначений в транспортній декларації в якості одержувача. При собі необхідно обов'язково мати при собі посвідчення особи. Замовлення з доставкою через "Укрпошту" приймаються згідно з графіком роботи перевізника. Графік роботи компанії Ви можете знайти на офіційному сайті компанії.